ایکسری و سیستم های بازرسی آریوتک

شرکت رایان رشد افزار، یکی از شرکت های هلدینگ رایان فن می باشد که از سال 1380 در زمینه طراحی و ساخت محصولات  اپتومکانیکی، فتونیکی، الکترونیکی و مخابراتی فعالیت نموده و موفق به طراحی و تولید حدود 200 محصول دانش بنیان گردیده است. این شرکت به لطف خداوند متعال، با اتکاء به توان مهندسی داخلی و بکارگیری بیش از 450 نفر پرسنل متخصص و مجرب، بعنوان بزرگ ترین تولیدکننده بخش خصوصی در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم های الکترواپتیک و الکترومکانیک موردنیاز، مطرح و از تأمین کنندگان اصلی صنایع کشور در این زمینه می باشد.
رایان رشدافزار با برخورداری از کادر علمی متخصص و مجرب، بیش از 35.000 مترمربع فضای اداری، طراحی و تولید و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روزآمد، و بهره مندی از از دانش فنی روز دنیا و امکانات و توان مهندسی شرکاء خارجی، یکی از شرکت های خوشنام در زمینه قبول تعهد و انجام سفارشات پیچیده و متنوع صنایع مختلف کشور می باشد که به رغم اعمال تحریم های ظالمانۀ اقتصادی استکبار جهانی، وابستگی این صنایع به تأمین کنندگان و خدمات پس از فروش خارجی را مرتفع نموده است. سیستم های حفاظتی و بازرسی اشعه ایکس و  گیت های بازرسی از محصولات بارز این شرکت می باشند که با کیفیت مناسب تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرند.​​​​​​​

معرفی شرکت رایان رشد افزار و برند ARIOTEK​​​​

09123386379

آدرس ما

دفتر مرکزی: تهران،شهرک گلستان،بلوار گلها،انتهای خیابان یاس سوم،نبش یاسمن شمالی،شماره2

کارخانه: کرج، شهرک صنعتی بهارستان، گلستان هفتم غربی، نبش بوستان​​​​​​​

شماره های تماس

02144716504  -  02144716393
02144717868  -  02144716451​​​​​​​

ایمیل ما

sale@xrayariotek.ir​​​​​​​
​​​​​​​hr@raygr.ir

شبکه‌های اجتماعی

راه های  ارتباطی ما

با ما تماس بگیرید و سوالات خود را در رابطه با ایکس ری
​​​​​​​ و سایر سیستم های بازرسی از ما بپرسید

ما در اینجا به هر سوالی درباره محصولات خود پاسخ خواهیم داد.
شنبه تا پنجشنبه 08:00 تا 20:00 

۰۲۱-44716504

برای دیدن فرصت‌های شغلی موجود در شرکت آریوتک، می‌توانید به سایت‌های کاریابی زیر مراجعه کنید و رزومه‌ی خود را ارسال کنید. همچنین، می‌توانید با ما تماس بگیرید و از طریق روش‌های ارتباطی موجود در سایت شرکت، اطلاعات بیشتری درباره فرصت‌های شغلی و روند استخدام در شرکت آریوتک بدست آورید.

فرصت های شغلی

شرکت آریوتک با توجه به نیازهای فنی و تخصصی خود، به دنبال جذب نیروهای شایسته و با تجربه است. برای این منظور، رزومه‌های کاندیداها را بررسی می‌کند و افراد حائز شرایط را برای آزمون و مصاحبه دعوت می‌کند. در صورتی که کاندیداها برای این مراحل انتخابی قبول شوند، پس از آزمون و مصاحبه، نتیجه نهایی انتخاب نیروهای مناسب، براساس عملکرد و توانایی هر فرد، تعیین خواهد شد. هدف شرکت آریوتک، جذب افراد با تجربه و مهارت بالا، برای ارتقای کیفیت خدمات و بهبود عملکرد شرکت است.

درخواست همکاری