ایکسری و سیستم های بازرسی آریوتک

خدمات ما برای
هتل ها 
​​​​​​​و مراکز تفریحی

بمب‌گذاری و حملات تروریستی در اماکن عمومی مانند هتل‌ها و مراکز تفریجی یکی از مسائل پیچیده و حساس در امنیت جامعه بشری است. برخی از کشورها به منظور کاهش این خطرات و افزایش سطح ایمنی در هتل‌ها، به استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در بررسی چمدان‌ها و بسته‌ها پرداخته‌اند.

سیستم های بازرسی ایکس ری آریوتک 
​​​​​​​یک راه حل مدرن و پیشرفته​​​​​​​

استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در هتل‌ها و مراکز تفریحی به عنوان ابزاری جدید و موثر در حفظ امنیت و جلوگیری از وقوع حوادث ناخوشایند محسوب می‌شود. توجه به این نکته مهم است که با کمک این فناوری  علاوه افزایش امنیت و حفظ سلامت مسافران، تمامی اصول حریم خصوصی و احترام به حقوق افراد رعایت می‌شود.​​​​​​​

سیستم های بازرسی پیشرفته آریوتک، با بهره گیری از تکنولوژی های بروز و نرم افزارهای قدرتمند، قابلیت تشخیص و شنسایی و بازرسی دقیق را برای مدیران هتل ها و مراکز تفریحی فراهم می کنند. این سیستم ها قادر به تشخیص اقلام غیرقانونی مانند مواد مخدر، سلاح ها و ... هستند. با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، سیستم های بازرسی آریوتک می توانند به صورت هوشمند و سریع اقلام ممنوعه را شناسایی کرد.

سیتسم های بازرسی آریوتک
خدمات مورد نظر شما 

راه حل های امنیتی برای هتل ها و مراکز تفرحی:

بمب‌گذاری و حملات تروریستی در اماکن عمومی مانند هتل‌ها و مراکز تفریجی یکی از مسائل پیچیده و حساس در امنیت جامعه بشری است. برخی از کشورها به منظور کاهش این خطرات و افزایش سطح ایمنی در هتل‌ها، به استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در بررسی چمدان‌ها و بسته‌های مسافران پرداخته‌اند. این فناوری نوین، امکان اسکن دقیق و جامعی از محتوای چمدان‌ها و بسته‌ها را فراهم می‌کند و به این ترتیب، امنیت هتل‌ها را بهبود می‌بخشد.
در گذشته، ممکن بود نیروهای امنیتی هتل‌ها فقط از روش‌های سنتی برای بررسی چمدان‌ها و بسته‌ها استفاده کنند، که ممکن بود نتوانند تمامی خطرات مخفی درون آنها را شناسایی کنند. اما با استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی، می‌توان تمامی اجسام و مواد موجود در چمدان‌ها و بسته‌ها را به صورت دقیق و کامل بررسی کرد. این دستگاه‌ها مجهز به فناوری پیشرفته‌ای هستند که قادر به تشخیص اجسام ممنوعه مانند سلاح‌ها، مواد منفجره و مواد خطرناک دیگر است.
استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در هتل‌ها، علاوه بر افزایش سطح امنیت، سبب ایجاد اطمینان بیشتری در میان مسافران و مشتریان هتل‌ها می‌شود. این امر می‌تواند باعث افزایش تعداد مسافران و گردشگرانی شود که به دنبال اقامتی ایمن و مطمئن در سفرهای خود هستند. همچنین، این فناوری نوین سبب کاهش زمان صرف شده برای بررسی چمدان‌ها و بسته‌ها می‌شود و به این ترتیب، فرآیند ورود و خروج مسافران از هتل‌ها را سریعتر و راحت‌تر می‌کند.​​​​​​​

سابقه استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در آمریکا
​​​​​​​

پس از وقوع تیراندازی تلخ در هتل و کازینو Mandalay Bay که به‌عنوان یکی از مرگبارترین حوادث تیراندازی در تاریخ مدرن ایالات متحده شناخته می‌شود، صنعت هتل‌داری در لاس وگاس تدابیر امنیتی خود را تقویت کرده است.
شرکت MGM، مالک Mandalay Bay و سایر هتل هایی مانند  Bellagio، Monte Carlo و MGM Grand، سطوح امنیتی را بالا برده است. اقدامات امنیتی جدیدی در هتل‌های Wynn نیز در لاس وگاس انجام شده است. مهمانان این هتل با استفاده از دستگاه‌های فلزیاب اسکن می‌شوند و چمدان و بسته‌ها در دستگاه‌های ایکس ری بازرسی قرار می‌گیرند. با این اقدامات، هتل‌های لاس وگاس به مهمانان خود اطمینان می‌دهند که امنیت آنها برای طیف وسیعی از تهدیدات تقویت شده است. این تدابیر امنیتی نشان از تعهد صنعت هتل‌داری در لاس وگاس به حفظ امنیت و سلامت مهمانان و کارکنان است.

​​​​​​​سابقه استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در جاکارتا

برخی از هتل‌های بین‌المللی پس از وقوع حوادث فاجعه‌بار، مانند بمب‌گذاری در هتل ماریوت در جاکارتا در سال 2003، تدابیر امنیتی خود را تقویت کرده و از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی و فلزیاب‌ها استفاده می‌کنند. با استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی، می‌توان تصاویر دقیقی از محتوای چمدان‌ها و بسته‌ها به دست آورد و با استفاده از فلزیاب‌ها نیز می‌توان اجسام فلزی مشکوک را شناسایی کرد. این تدابیر امنیتی در هتل‌های اندونزی پس از بمب‌گذاری در هتل ماریوت در جاکارتا اعمال شدند و به منظور حفظ امنیت مهمانان و کاهش خطرات احتمالی بودند. این اقدامات نشان از تعهد هتل‌ها به ایجاد محیطی امن و آرام برای مهمانان و کارکنان خود دارند و بهبود سطح امنیت در صنعت هتل‌داری را نشان می‌دهند.

​​​​​​استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در ترکیه


با توجه به موقعیت جغرافیایی ترکیه و نزدیکی به مناطق آشفته و نقاط تنش در منطقه، امنیت در صنعت گردشگری ترکیه بسیار حائز اهمیت است. قوانین و مقررات ترکیه نیز هتل‌ها را ملزم به تجهیز به تجهیزات امنیتی مانند دستگاه‌های ایکس ری بازرسی و گیت فلزیاب تردد در ورودی‌ها می‌کند. این اقدامات امنیتی در هتل‌های 5 ستاره ترکیه الزامی است و بر اساس قوانین کشور اجرا می‌شوند. این تدابیر به منظور بهبود سطح ایمنی هتل‌ها و حفظ امنیت مهمانان می‌باشند.
با توجه به مخاطرات امنیتی و تحولات سیاسی-اجتماعی در منطقه، ترکیه تلاش می‌کند تا امنیت در صنعت گردشگری را تضمین کند و توریسم را به عنوان یکی از ارکان اقتصادی مهم ترکیه توسعه دهد. تجهیزات امنیتی پیشرفته در هتل‌ها نقش مهمی در ایجاد اطمینان برای مسافران و توریست‌ها درباره سطح امنیت و حفاظت در ترکیه ایفا می‌کنند.
​​​​​​​
سابقه استفاده از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی نایروبی
 
ویلا روزا کمپینسکی، یکی از هتل های پنج ستاره شهر نایروبی، در سال 2013 به بهره‌برداری رسید. این هتل با طراحی مجلل خود، یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است. موقعیت جغرافیایی این هتل در بالای تپه، امنیت بالایی را به مهمانان خود تضمین می‌کند. نگهبانان با استفاده از ردیاب بمب با دقت بالا، هر نوع وسیله نقلیه وارد شونده را بازبینی می‌کنند و در برخی موارد از سگ‌های آموزش دیده برای جستجو استفاده می‌کنند. پس از این مرحله، مهمانان موظف هستند قبل از ورود به ساختمان از گیت فلزیاب تردد عبور کرده و بسته های خود را از دستگاه‌های ایکس ری بازرسی را عبور دهند. ویلا روزا کمپینسکی با توجه به امکانات امنیتی بالا و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، به مهمانان خود اطمینان و آرامش فراوانی ارائه می‌دهد. تلاش های بی وقفه این هتل برای حفظ امنیت مهمانانش، میزان رضایت آنها را به شدت افزایش داده است.

​​​​​​​بیایید بررسی کنیم که چگونه دستگاه‌های ایکس ری بازرسی ایمنی و امنیت را افزایش می‌دهند:
​​​​​​​

 • غربالگری جامع: دستگاه‌های ایکس ری بازرسی کامل و دقیق از اشیاء، کیف ها و چمدان ها را فراهم می کنند. با استفاده از فناوری تصویربرداری پیشرفته، این اسکنرها تصاویری با وضوح بالا تولید می کنند که به پرسنل امنیتی امکان می دهد تا تهدیدات احتمالی را به سرعت و با دقت شناسایی کنند.

 • تشخیص اقلام ممنوعه: دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در تشخیص طیف وسیعی از موارد ممنوعه، از جمله سلاح، مواد مخدر، مواد منفجره و سایر اشیاء غیرمجاز برتری دارند و به شناسایی خطرات بالقوه کمک می کند.

 • فرآیند غربالگری کارآمد: دستگاه‌های ایکس ری بازرسی فرآیند غربالگری امنیتی را ساده می کنند و امکان بازرسی سریع و کارآمد را فراهم می کنند. آنها با توانایی اسکن چندین آیتم به طور همزمان، جریان روان افراد و وسایل را با حفظ سطح بالایی از امنیت امکان پذیر می کنند.

 • عامل بازدارندگی: وجود دستگاه‌های ایکس ری بازرسی به عنوان یک بازدارنده قوی در برابر افرادی که سعی در آوردن اقلام ممنوعه به مدارس یا هتل ها دارند عمل می کند. با علم به اینکه یک سیستم امنیتی قوی وجود دارد، مجرمان احتمالی کمتر درگیر فعالیت های غیرقانونی می شوند و محیط امن تری را برای همه تضمین می کند.

 • حفظ حریم خصوصی: اسکنرهای اشعه ایکس با رعایت حریم خصوصی، امنیت را در اولویت قرار می دهند. آنها بر شناسایی موارد ممنوعه بدون به خطر انداختن حریم خصوصی و یکپارچگی افراد تمرکز می کنند. اسکنرها تصاویری تولید می کنند که تهدیدات احتمالی را در عین حفظ حریم خصوصی وسایل شخصی برجسته می کند.

 • موارد کوچک: دستگاه‌های ایکس ری بازرسی در تشخیص موارد کوچکی که ممکن است مورد توجه قرار نگیرند عالی هستند. این قابلیت به ویژه در هنگام تضمین یک محیط امن بسیار مهم است.


این دستگاه‌های ایکس ری بازرسی می توانند موارد زیر را شناسایی کنند:
·         مواد مخدر
·         ویپ و سیگارهای الکترونیکی
·         وسایل انفجاری
·         قاچاق پنهان
·         وسایل هتل
·         مواد غذایی و نوشیدنی
·         حیوانات خانگی
·         مواد قابل اشتعال، گاز ها (گاز پیک نیک، گاز پر کن ها)
·         مایعات و جامدات قابل اشتعال (سوخت، رنگ، کبریت، ذغال)
·         مواد سمی (سم ها، آفت کش ها و حشره کش ها)
·         سلاح ها (مهمات، گاز اشک آور، اسپری فلفل)
·         اکسید کننده ها (وایتکس)
·         مواد خورنده (اسید ها ، باز ها، حلال ها )
·         حیوانات زنده 
·         آلات صنعتی از قبیل فشارسنج، کلیدهای جیوه ای، لوازم یکسو کننده برق
·         و...

نمونه کارها و پروژه‌ها

وزارت میراث فرهنگی و گردشگری

تجهیز  هتل ها و مراکز تفریحی
 به دستگاه های ایکس ری بازرسی آریوتک

نتیجه اعتماد
​​​​​با افزایش امنیت در این اماکن، مشتریان بیشتری به آنها اعتماد خواهند کرد و احساس آرامش و اطمینان را در محیط هتل ها و مراکز تفریحی خواهند داشت. در نتیجه، با اجرای سیستم های بازرسی پیشرفته آریوتک در هتل ها و مراکز تفریحی، می توان به افزایش امنیت و کاهش تهدیدات دست یافت. استفاده از تکنولوژی های پیشرفته آریوتک باعث می شود تا هتل ها و مراکز تفریحی به طور کامل به امنیت خود توجه کنند و محیطی امن و آرام را برای مشتریان خود فراهم سازند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!

۰۲۱-44716504

شماره تماس آریوتک برای مشاوره در مورد ایکسری
مشخصات عمومی


620 (W) × 420 (H) (میلی متر)
600 (W) × 400 (H) (میلی متر)
0.22 متر بر ثانیه
650 میلی متر
120 کیلوگرم (به طور مساوی توزیع شده)
1980 (L) × 850 (W) × 1300 (H) (میلی متر)
تقریبا 530 کیلوگرم​​​​​​​

ایران کد دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی مدل ru962 ariotek رایان رشد افزار

​​​​​​​ابعاد تونل :
حداکثر بار :
سرعت تسمه نقاله :
ارتفاع کانوایر :
​​​​​​​حداکثر بار مجاز :
ابعاد دستگاه :
وزن دستگاه :

مشخصات فنی

آشکارسازی :                
​​​​​​​16 بیت، انرژی دوگانه
تفکیک پذیری :             40 AWG (0/0799 میلی متر، سیم مسی)

عمق نفوذ در فولاد :        تا 30 میلی متر
حساسیت آشکار​​​​ سازی :​​​​​​​  65536 سطح خاکستری


دستگاه ایکس ری بازرسی آریوتک
سری چمدانی RU962

دستگاه ایکس ری بازرسی ​​​​​​​(X-RAY) آریوتک مدلRU962 با ابعاد تونل 60×40 سانتیمتر با مجوز از سازمان انرژی اتمی ایران و گواهینامه استاندارد اروپا، این دستگاه بازرسی اشعه ایکس دستگاه کاربرد بسیار زیادی در ترانزیت فرودگاه ها، کارخانه ها، هتل ها، ساختمان های اداری و دولتی، سفارتخانه ها و...، برای بازرسی کیف های دوشی  و وسایل همراه دارد و می­توان بسته ­ها را بصورت ایستاده درون دستگاه برای بازرسی با اشعه X قرار داد. این مدل با نام ایکس ری فرودگاهی یا دستگاه کنترل ایکس ری بازرسی چمدانی شناخته شده است و با افتخار ساخت کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

دریافت کاتالوگ محصول
گواهینامه های ایکس ری بازرسی سازمان انرژی اتمی دانش بنیان ایزو naci iso iec ce

ویژگی های کلیدی:
​​​​​​​

 • تکنولوژی پیشرفته پردازشی

 • شمارنده چمدان

 • بازخوانی تصویر قابل مشاهده قبلی

 • تابع ارزیابی تصویر VARY-MAT، O2، OS، high/low

 • تصویر سیاه سفید و رنگی

 • بر عکس کردن رنگ

 • نمایش زمان / تاریخ و علامت گذاری

 • اسکن دو جهته، ٤٥ ثانیه آماده به کار است

 • رابط زبان چندگانه (فارسی، انگلیسی، عربی)

مشخصات عمومی


​​​​​​​ابعاد تونل :
حداکثر بار :
سرعت تسمه نقاله :
ارتفاع کانوایر :
​​​​​​​حداکثر بار مجاز :
ابعاد دستگاه :
وزن دستگاه :


​​​​​​​770 (W) × 567 (H) (میلی متر)
750 (W) × 550 (H) (میلی متر)
0/22 متر بر ثانیه
722 میلی متر
120 کیلوگرم (به طور مساوی توزیع شده)
2100 (L) × 1000 (W) × 1520 (H) (میلی متر)
تقریبا 630 کیلوگرم

ایران کد دستگاه ایکس ری بازرسی چمدانی مدل ru975 ariotek رایان رشد افزار

مشخصات فنی

آشکارسازی :                
​​​​​​​16 بیت، انرژی دوگانه
تفکیک پذیری :             38 AWG (0/101 میلی متر، سیم مسی)

عمق نفوذ در فولاد :        تا 30 میلی متر
حساسیت آشکار​​​​ سازی :​​​​​​​  65536 سطح خاکستری

دستگاه ایکس ری بازرسی​​​​​​​ آریوتک
سری چمدانی RU975

دستگاه ایکس ری بازرسی آریوتک مدل RU975 با ابعاد تونل 75×55 سانتیمتر با مجوز از سازمان انرژی اتمی ایران و گواهینامه استاندارد اروپا، این دستگاه ایکس ری بازرسی در قسمت های ورودی ساختمان های عمومی مانند فرودگاه  ها، دادگاه ها، سفارتخانه ها، نمایشگاه ها و ...، برای بازرسی کوله پشتی های مسافرتی و کوهنوردی و لوازم بزرگتر از وسایل همراه مانند کالسکه، مورد استفاده قرار میگیرد، این مدل با نام ایکس ری فرودگاهی، ایکس ری چمدانی یا دستگاه هاي بازرسي پرتو ايكس كابينتي شناخته شده است و ساخت دستگاه ایکس ری با افتخار توسط جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.​​​​​​​

دریافت کاتالوگ محصول
گواهینامه های ایکس ری بازرسی سازمان انرژی اتمی دانش بنیان ایزو naci iso iec ce

ویژگی های کلیدی:
​​​​​​​

 • تکنولوژی پیشرفته پردازشی

 • شمارنده چمدان

 • بازخوانی تصویر قابل مشاهده قبلی

 • تابع ارزیابی تصویر VARY-MAT، O2، OS، high/low

 • تصویر سیاه سفید و رنگی

 • بر عکس کردن رنگ

 • نمایش زمان / تاریخ و علامت گذاری

 • اسکن دو جهته، ٤٥ ثانیه آماده به کار است

 • رابط زبان چندگانه (فارسی، انگلیسی، عربی)

گیت بازرسی فلزیاب آریوتک RU933​​​​​​​

دریافت کاتالوگ محصول
مشخصات عمومی
دستگاه کنترل تردد نفر مغناطیسی ru933 ariotek رایان رشد افزار


تعداد نواحی شناسایی:          33 ناحیه
عملکرد:                              نمایش تعداد افراد عبوری
                                        تشخیص اشیاء فلزی همراه شخص

تنظیمات رمز عبور امنیتی:      سه سطح امنیت
                                        رمز عبور شش رقمی

جنس بدنه:                         ام دی اف
حساسیت هر ناحیه:              0 - 300
هشدار:                              صوتی و تصوری
وزن:                                  ۸۰ کیلوگرم
ابعاد فرم بیرونی:                 61 (W) × 80 (w) × ۲۲۲(H)
ابعاد فرم داخلی:                  55 (W) × 70 (w) × ۲۰۰(H)

گیت بازرسی فلزیاب​​​​​​​ آریوتک با استفاده از تکنولوژی دیجیتال پیشرفته و هشدارهای صوتی و تصویری، قابلیت شناسایی انواع وسایل فلزی همراه شخص را داراست. این گیت­ ها امنیت و حساسیت بالا، بازه تشخیص گسترده و کاربردهای فراوانی داشته و به صورت ٢٤ ساعته قابل بهره ­برداری می باشند. ​​​​​​​

ویژگی های کلیدی:​​​​​​​
 • دارای ٣٣ ناحیه قابل برنامه ریزی
 • دارای شمارنده افراد عبور کننده و تعداد آلارم
 • دارای کنترل از راه دور
 • قابل استفاده در محیط های با ترافیک بالا
 • دارای صفحه مانیتور تمام رنگی ٧ اینچی

راکت بازرسی فلزیاب دستی آریوتک MD-102

دریافت کاتالوگ محصول

راکت بازرسی فلزیاب دستی​​​​​​​ توسط شرکت رایان رشد افزار (با مسئولیت محدود) از روی بهترین مدل های راکت بازرسی دنیا مهندسی معکوس شده است. دستگاه جهت تشخیص انواع اشیای فلزی از تکنولوژی میدان مغناطیسی بهره می­برد و دارای کیفیت بسیار بالایی می­ باشد. برخی از کاربردهای متداول این دستگاه، جستجوی بدن برای کشف موبایل، قطعات فلزی و انواع سلاح گرم و سرد همراه افراد در مراکز کنترل تردد جمعیت همانند فرودگاه­ ها، امنیت مرزها، اماکن مذهبی، تفریحی، ورزشی، مدارس، گمرک ­های ورودی و خروجی و ...  می­ باشد.​​​​​​​ وزن سبک و ماندگاری بالای شارژ، امکان بهره ­برداری طولانی مدت را برای اپراتور فراهم می نماید​​​​​​​.

اسکنر بازرسی فلزیاب دستی مدل md102 ariotek رایان رشد افزار

مشخصات عمومی


حساسیت:                          متفاوت در ابعاد فلز
​​​​نمایشگر:                            دارای ۱۶ لامپ LED 
فرکانس عملکرد:                   ۲۲ کیلوهرتز
​​​​​​​ولتاژ کار:                            ۹ ولت، در زمان کاهش ولتاژ تا ۷ ولت
دمای کار:                            °​​​​​​​۱۰ - تا °۶۵ + سانتی گراد
​​​​​​​تنظیم مجدد زمان:               ​​​​​​​​​​​​​​۰٫۵ ثانیه،خودکار​​​​​​​
اندازه:                                28×68×295 میلی متر
​​​​​​​وزن:                                  270 گرم
ویژگی های کلیدی:​​​​​​​

 • قابلیت تغییر حالت صوتی یا لرزش
 • کارکرد آسان، مجهز به غلاف چرمی برای حمل
 • بدنه از جنس ABS با مقاوت بالا
 • حساسیت فوق العاده بالا در تشخیص فلزات کوچک
 • اعلام زنگ هشدار کاهش باتری
 • تنظیم حساسیت بصورت کم یا زیاد

سایر محصولات

پرسش های متداول