ایکسری و سیستم های بازرسی آریوتک

راهـــــکار دانــــــش بنیــــــان امنیــــــــت

02144716504  -  info@xrayariotek.ir

مانـــده به نمایــــــشگاه ایپــــــــــاس

راه حل های امنیتی فرودگاه:

روزانه تعداد زیادی از مردم از فرودگاه ها عبور می کنند، اگرچه پروازهای هواپیما به عنوان یکی از ایمن‌ترین راه‌های سفر در نظر گرفته می‌شوند، اما معمولاً با تعدادی از خطرات ناشی از آسیب‌پذیری هواپیما و مسافران همراه است. این به دلیل تعداد افراد زیادی در یک مکان خاص قرار دارند، موجب می شود اهداف بالقوه ای را برای تروریسم و ​​سایر اشکال جرم باشد.
به طور مشابه، تمرکز بالای افراد در هواپیماهای مسافربری بزرگ، احتمال مرگ و میر بالا با حملات به هواپیما، و توانایی استفاده از هواپیمای ربوده شده به عنوان یک سلاح کشنده، ممکن است هدفی جذاب برای تروریسم باشد. به دنبال حملات و تلاش های مختلف در سراسر جهان در سال های اخیر، با کمک سیستم های بازرسی تلاش می شود تا از بروز هرگونه تهدید یا موقعیت های بالقوه خطرناک به کشور جلوگیری شود.
اگر امنیت فرودگاه در این مورد موفق باشد، احتمال ورود هر گونه موقعیت خطرناک، اقلام غیرقانونی یا تهدید هواپیما، در کشور و فرودگاه بسیار کاهش یابد. به این ترتیب، امنیت فرودگاه چندین هدف را دنبال می کند: محافظت از فرودگاه و کشور در برابر هر گونه رویداد تهدیدآمیز،  محافظت از کشور و مردمشان و اطمینان دادن به عموم مسافران که ایمن هستند.
آریوتک طیف گسترده ای از سیستم های بازرسی را برای محافظت از مسافران و فرودگاه ها ارائه می دهد.گیت فلزیاب تررد نفرات به همراه دستگاه ایکس ری که کنار این گیت ها قرار می گیرد،راه حلی استاندارد برای فرودگاه ها می باشد، سیستم های ایکسری بازرسی آریوتک در ابعاد مختلف گزینه مطمئن برای فرودگاه ها است.
سیستم های بازرسی آریوتک ایکس ری، امکان شناسایی کالاهای قاچاق، مواد مخدر، اسلحه و مواد منفجره در بسته‌های مسافران را نیز فراهم می‌کند. این سیستم‌ها با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، می‌توانند بسته‌ها و کیف‌های مسافران را در سریع‌ترین زمان ممکن بازرسی کرده و به اطمینان از امنیت پرواز کمک کنند. همچنین، با استفاده از این سیستم‌ها، می‌توان به صورت دقیق و سریع، مسافرانی که در اختیار دارای اشیاء خطرناک هستند را شناسایی کرد و از حمل این اشیاء جلوگیری کرد.
سیستم‌های بازرسی آریوتک به دلیل دقت و سرعت بالای خود، به عنوان یک ابزار بسیار موثر در افزایش امنیت فرودگاه‌ها و پروازهای هواپیمایی شناخته می‌شوند. از این رو، بسیاری از فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان از محصولات و سیستم‌های آریوتک برای افزایش امنیت و کاهش خطرات استفاده می‌کنند.
همچنین، با استفاده از سیستم‌های بازرسی آریوتک، مسافران از امنیت خود اطمینان حاصل می‌کنند و در نتیجه، افزایش اعتماد مسافران به شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها را نیز به دنبال دارد. این امر می‌تواند به افزایش تعداد مسافران و در نتیجه به رشد اقتصادی در صنعت هواپیمایی کمک کند.
بنابراین، می‌توان گفت که سیستم‌های بازرسی آریوتک، به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای افزایش امنیت فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی در سراسر جهان شناخته می‌شوند و در تلاش برای جلوگیری از هرگونه تهدید یا موقعیت های بالقوه خطرناک در این صنعت موثر هستند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!

۰۲۱-44716504

شماره تماس آریوتک برای مشاوره در مورد ایکسری

سایر محصولات

پرسش های متداول