ایکسری و سیستم های بازرسی آریوتک

راهـــــکار دانــــــش بنیــــــان امنیــــــــت

02144716504  -  info@xrayariotek.ir

مانـــده به نمایــــــشگاه ایپــــــــــاس

راه حل های امنیتی برای معادن و صنایع:

در دوران چالش برانگیز امروز، بسیاری از تاسیسات صنعتی به عنوان اهداف بالقوه برای حمله تروریستی شناسایی شده‌اند، از جمله کارخانه‌های شیمیایی و پتروشیمی، ایستگاه‌های هسته‌ای، پالایشگاه‌های نفت، توزیع‌کنندگان گاز مایع و گاز طبیعی، کارخانه‌های خمیر کاغذ و کاغذ و کارخانه‌های دارویی. حتی یک حادثه کوچک در یک ساختمان با اهمیت بالا ممکن است تأثیر شدیدی بر اقتصاد و محیط اجتماعی داشته باشد. به همین دلیل است که نیاز به یک استراتژی امنیتی جامع برای این تأسیسات و سایر زیرساخت‌های حیاتی در سرتاسر جهان در حال افزایش است. از جمله کارآمدترین و مؤثرترین آنها، سیستم های بازرسی ایکس ری هست. گیت های فلزیاب تردد برای بازرسی بازدیدکنندگان و پرسنل استفاده می شود و سیستم های بازرسی ایکس ری می توانند اقلام ممنوعه، خطرناک و مواد منفجره را در کیف دستی بازدیدکنندگان شناسایی کنند.
در معادن نیاز است اشیاء با ارزشی مانند الماس محافظت شوند و مانع از خروج غیر قانونی آن ها شد ، در نتیجه بازرسی بسیار مهم است. این یک واقعیت شناخته شده است که روش های فعلی فیزیکی ناکارآمد هستند . راه سریع، ایمن و موثر برای یافتن اشیاء استفاده از گیت ها تردد به همراه فلزیاب های دستی و سیستم بازرسی ایکس ری است.
​​​​​​​همچنین، در معادن، نیاز است که اشیاء با ارزشی مانند الماس محافظت شوند و مانع از خروج غیر قانونی آن ها شد. در نتیجه، بازرسی بسیار مهم است و این یک واقعیت شناخته شده است که روش های فعلی فیزیکی ناکارآمد هستند. راه سریع، ایمن و موثر برای یافتن اشیاء، استفاده از گیت های تردد به همراه فلزیاب های دستی و سیستم بازرسی ایکس ری است. در کل، سیستم‌های بازرسی ایکس ری به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای بررسی و شناسایی اشیاء خطرناک و ممنوعه در صنایع مختلف شناخته می‌شوند. از این رو، این سیستم‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین راهکارها برای افزایش امنیت و کاهش خطرات در این صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!

۰۲۱-44716504

شماره تماس آریوتک برای مشاوره در مورد ایکسری

سایر محصولات

پرسش های متداول