ایکسری و سیستم های بازرسی آریوتک

راهـــــکار دانــــــش بنیــــــان امنیــــــــت

02144716504  -  info@xrayariotek.ir

مانـــده به نمایــــــشگاه ایپــــــــــاس

راه حل های امنیتی برای پایگاه های انتظامی:

پایگاه های نظامی، چه موقت و چه دائم، نیازمند حفاظت و هوشیاری بیشتری هستند. هجوم دشمن یا حمله تروریستی تنها برخی از تهدیداتی است که یک سیستم امنیتی نظامی باید به سرعت تشخیص دهد تا از دارایی ها، خطوط تدارکاتی و نیروها محافظت کند. پایگاه های عملیاتی پیشرو از اهمیت استراتژیک و تاکتیکی بالایی در طول ماموریت های نظامی برخوردار هستند. آنها پله ای هستند که عملیات های بعدی از آن انجام می شود، آنها خطوط تدارکات را اداره می کنند و پشتیبانی، سرپناه، امکانات مراقبت های بهداشتی و زیرساخت ها را فراهم می کنند. در دنیای مدرن، حتی تأسیسات با امنیت بالا، مانند ایستگاه های پلیس، ممکن است در معرض خطر حمله قرار گیرند.
اغلب اوقات شناسایی اشیاء ممنوعه برای حمل در حین بازرسی شخصی افراد دستگیر شده همیشه امکان پذیر نیست. اینها شامل اسلحه گرم، سلاح های تیغه ای، تلفن همراه، مواد مخدر، الکل، مواد منفجره و غیره است. افراد دستگیر شده می توانند چنین اشیایی پنهان کنند. به منظور محافظت از کارکنان و بازدیدکنندگان در برابر تهدید احتمالی، استفاده از ابزارهای تخصصی جستجوی توصیه می شود.
در عملیات ویژه، اولین ساعات پس از حمله تروریستی مهمترین زمان در نظر گرفته می شود، زیرا در این زمان یافتن افراد مظنون به ارتکاب یک عمل تروریستی آسان تر است. افسران مجری قانون همیشه توانایی فیزیکی بازرسی تعداد زیادی از افراد را ندارند و تروریست ها یا جنایتکاران به دلیل عدم بازرسی دقیق فرصت فرار از مجازات را دارند. سیستم های بازرسی سیار ایکس ری مبتنی بر پلت فرم کامینونت را می توان به سرعت به محل اعزام کرد و به دلیل توان بالای آن امکان بازرسی سریع تعداد زیادی از افراد وجود دارد.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!

۰۲۱-44716504

شماره تماس آریوتک برای مشاوره در مورد ایکسری

سایر محصولات

پرسش های متداول