درخواست اعلان قیمت

​​راه حل های امنیتی

​معرفی سیستم های بازرسی آریوتک

RU953

Luggage X-Ray Detection System

ایکس ری آروتک مدل ru953 چمدانی XRAY

با توجه به دهانه تونل با ابعاد 50 در 30 سانتی متر این دستگاه مناسب برای بازرسی اجسام کوچک مانند کیف دستی  وسایل همراه، نامه ها وبسته های کوچک است.​​​​​ باتوجه به ابعاد این سامانه اغلب در کارخانه ها، مراکز اداری، زندان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات بیشتر

​RU962

Luggage X-Ray Detection System

ایکس ری آروتک مدل ru962 چمدانی

با توجه به ​​​​​​​دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 60 در 40 سانتی متر مناسب برای بازرسی اجسام کوچک و متوسط مانند کیف های دستی، وسایل همراه و شخصی و مرسولات کوچک مناسب است. این دستگاه اغلب کاربرد بسیار زیادی در هتل، ساختمان های اداری و دولتی و... مورد استفاده قرار می‌گیرد.​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

RU975

Luggage X-Ray Detection System​​​​​​​

ایکس ری آروتک مدل ru953 چمدانی

با توجه به​​​​​​​ دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 75 در 55 سانتی متر مناسب برای بازرسی های مورد نیاز در قسمت های ورودی ساختمان های عمومی مانند، فرودگاه ها، دادگاه ها، سفارت ها، بانک ها و هتل ها و ... مناسب می باشد. با توجه به طراحی این دستگاه به خوبی در هر محیطی برای جلوگیری از ورود بسته ها و اشیاء ممنوعه قابل استفاده می باشد.

اطلاعات بیشتر
ایکس ری آروتک مدل ru985 چمدانی

با توجه به​​​​​​​ دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 85 در 85 سانتی متر مناسب برای بازرسی اجسام متوسط و تقریبا بزرگ و سنگین مانند چمدان و بسته ها مناسب است. این دستگاه که کاربرد بسیار زیادی در فرودگاه‌ها، ورودی و خروجی مرزها و... دارد.

اطلاعات بیشتر

Luggage X-Ray Detection System

RU985

ایکس ری آروتک مدل ru9100 چمدانی

با توجه به​​​​​​​ دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 100 در 100 سانتی متر مناسب برای بازرسی چمدان‌ها و بارها بزرگ می باشد. این دستگاه که اغلب کاربرد بسیار زیادی در فرودگاه‌ها، ورودی و خروجی مرزها ،مراکز حمل نقل مورد استفاده قرار می‌گیرند.​​​​​​​​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

Luggage X-Ray Detection System

RU9100

ایکس ری آروتک مدل ru9100DS کارگو گمرک

با توجه به ​​​​​​​دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 100 در 100 سانتی متر مناسب برای بازرسی  کانتینری و گمرکی، در مبادی ورودی و خروجی گمرکی است باید دقت شود که اغلب، بارهای صادراتی و وارداتی پلمپ بوده و امکان باز کردن بسته‌ها وجود ندارد، بنابراین، دستگاه‌های ایکس ری کانتینری   گمرکی، کمک شایانی به تشخیص و اطمینان از مجاز بودن بار حمل شده، می‌نماید.

اطلاعات بیشتر

RU9100DS

Cargo Dual Source X-Ray Detection System​​​​​​​

ایکس ری آروتک مدل ru9185 کارگو گمرک

با توجه به​​​​​​​ دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 180 در 150 سانتی متر مناسب برای بازرسی کانتینری و گمرکی، در مبادی ورودی و خروجی گمرکی  جهت بازرسی جعبه های بزرگ پالت ها که دارای حجم و وزن زیادی دارند کاربرد بسیار دارد توان منبع اشعه این ایکس ری ها بیشتر از ایکس ری های چمدانی می باشد.

Cargo X-Ray Detection System

RU9185

اطلاعات بیشتر
ایکس ری آروتک مدل RU9185 کارگو گمرک

با توجه به​​​​​​​ دهانه تونل این دستگاه با ابعاد 180 در 180 سانتی متر مناسب برای بازرسی کانتینری و گمرکی، در مبادی ورودی و خروجی گمرکی و صنایع هوایی و کشتی رانی است باید دقت شود که اغلب، بارهای صادراتی و وارداتی پلمپ بوده و امکان باز کردن بسته‌ها وجود ندارد، بنابراین، دستگاه‌های  ایکس ری کانتینری و گمرکی، کمک شایانی به تشخیص و اطمینان از مجاز بودن بار حمل شده، می‌نماید.​​​​​​​​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

Cargo X-Ray Detection System

RU9180

Mobile X-Ray Vehicle خودرویی خنثی سازی

آتلیه کامل چک خنثی محمول سازی شده بصورت یک کامیونت ایسوزو تجهیز شده می باشد که این سامانه یک سیستم متحرک و مستقل برای شناسایی و تشخیص فوری و انعطاف پذیر است که ایده آل برای شناسایی امنیتی در محل در بنادر و مرزها، فرودگاه ها، عرصه های ورزشی، مراکز کنفرانس، دانشگاه ها، پارک ها و ... است. 

اطلاعات بیشتر
 Walk Through Metal Detector گیت تردد بازرسی

گیت تردد فلزیاب با استفاده از تکنولوژی دیجیتال پیشرفته قابلیت شناسایی انواع وسایل فلزی همراه شخص را داراست. این گیت ها امنیت بالا، کاربرد فراوان، حساسیت بالا و بازه تشخیص گسترده دارند. همچنین به صورت ٢٤ ساعته قابل استفاده می باشند. این دستگاه دارای هشداری های صوتی و تصویری است.

اطلاعات بیشتر

 Walk Through Metal Detector

Hand Held Metal Detector راکت فلزیاب دستی

این دستگاه توسط شرکت رایان رشد افزار (با مسئولیت محدود) از روی بهترین مدل های راکت بازرسی دنیا مهندسی معکوس شده و دارای بالاترین کیفیت می باشد. برخی از کاربردهای متداول این دستگاه جستجوی بدن برای سلاح های تهاجمی در کنترل جمعیت، فرودگاه و امنیت مرزها، اماکن مذهبی، تفریحی، ورزشی، مدارس، گمرک های ورودی و خروجی وهر مکانی که نیاز به کشف فلزات و بررسی بسته های مربوط به اجسام فلزی دارد.

اطلاعات بیشتر

Hand Held Metal Detector

MD101

Hand Held Metal Detector راکت فلزیاب دستی

برخی از کاربردهای متداول این دستگاه جستجوی بدن برای سلاح های تهاجمی در کنترل جمعیت، فرودگاه و امنیت مرزها، اماکن مذهبی، تفریحی، ورزشی، مدارس، گمرک های ورودی و خروجی وهر مکانی که نیاز به کشف فلزات و بررسی بسته های مربوط به اجسام فلزی دارد.​​​​​​​

اطلاعات بیشتر

Hand Held Metal Detector​​​​​​​

MD102

​​​E.O.D

 X-Ray Detection System

RU933

"مجوز و گواهینامه های استاندارد ایکس ری"​​​​​​​

​معرفی برخی از مشتریان

ما کی هستیم؟

شرکت رایان رشد افزار، یکی از شرکت های هلدینگ رایان فن بوده و از سال 1380 در زمینه طراحی، ساخت در حوزه های اپتومکانیک، فتونیک، الکترونیک و مخابرات آغاز بکار نموده و High Tech و تولید محصولات به لطف خداوند متعال با اتکاء به توان مهندسی داخلی و بکارگیری بیش از 450 نفر پرسنل متخصص و مجرب، موفق به طراحی و تولید حدود 200 نوع محصول دانش بنیان گردیده و بخش قابل توجه ی از نیاز کشور را در این زمینه ها، تأمین نموده است. این شرکت بعنوان بزرگ ترین تولیدکننده بخش خصوصی در زمینه طراحی و تولید انواع سیستم های الکترواپتیک و الکترومکانیک بوده و از تأمین کنندگان اصلی صنایع کشور م یباشد. استفاده از کادر تخصصی و مجرب، امکانات سختافزاری و نرم افزاری روزآمد، روش های کاری منسجم و کارآمد و همچنین بهره مندی از امکانات و توان مهندسی شرکاء خارجی و دانش فنی روز دنیا، منجر گردید که رایان رشدافزار یکی از شرکت های خوشنام در زمینه قبول تعهد و انجام سفارشات پیچیده و متنوع صنایع مختلف کشور گردد و به رغم اعمال تحریم های ظالمانۀ اقتصادی استکبار جهانی، وابستگی این صنایع به تأمی نکنندگان و خدمات پس از فروش خارجی را قطع نماید. این شرکت در مجموع های بالغ بر 35.000 مترمربع فضای اداری، طراحی و تولید، با استفاده از انواع ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و بهره مندی از مهندسان خبره در رشته های مهندسی الکترونیک، اپتیک، برق، مخابرات، مکانیک، مکاترونیک، فیزیک ،کامپیوتر،سیستم های حفاظی و بازرسی و ... نیازها و سفارشات مشتریان را با کیفیت مطلوب طراحی و تولید می نماید.

چرا ما؟

شرکت رایان رشد افزار با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت سیستم های کنترل تردد و بازرسی با بیش از 100 پروژه موفق در سطح کشور و همکاری با ارگان های امنیتی و دولتی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش ( 1 سال گارانتی و 10 سال وارانتی) تضمین شده مرجعی مطمئن برای خرید است. یکی دیگر از مزیت ها امکان خرید سیستم بازرسی به صورت لیزینگ به دلیل دانش بنیان بودن محصولات شرکت است.

طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی 

شرکت رایان رشد افزار در سال 1390 فاز مطالعاتی طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی با پرتو ایکس را در دو حوزه سخت افزار و نرم افزار برای بازرسی محموله های چمدانی و خودروئی آغاز نمود و پس از اخذ مجوز تولید از وزارت صنایع و همچنین اخذ موافقت اولیه از سازمان انرژی اتمی، نسبت به طراحی و نمونه سازی انواع دستگاه های ایکسری چمدانی اقدام نموده و سرانجام پس از طی مراحل مختلف تولید و انجام انواع تست های کنترلی و دستیابی به فنآوری مربوطه، به عنوان اولین تولید کننده بخش خصوصی در کشور موفق به اخذ پروانه بهره بردای از وزارت صنایع گردیده و در هفته دولت سال 1396 خط تولید انبوه انواع دستگاههای بازرسی ایکسری این شرکت توسط جناب آقای دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور و سایر مقامات استانی بصورت رسمی افتتاح گردید.